fbpx

Strony internetowe WWW

Twoja WWW to Wydajność, Wielofunkcyjność i Widoczność!

Twoja Własna strona Internetowa

Co powinieneś wiedzieć O stronie Internetowej

Strony internetowe

Projekt

Projektujemy stronę od podstaw, co oznacza, że każde rozwiązanie i funkcjonalność ma swoje praktyczne zastosowanie. Jeśli nie potrzebujesz bajerów, a jedynie prostą i solidną stronę, która będzie się błyskawicznie wyświetlać, nawet gdy wejdzie na nią jednocześnie powyżej kilku milionów osób, skorzystaj z naszej oferty.

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji, podkreślić poprzez projekt strony wartości swojej firmy, jej komunikatywność i otwartość? Zgłoś się do nas!

Szybkość

Zauważasz, jak długo się wczytuje w porównaniu do innych serwisów w sieci, na których często bywasz. Nieraz wymyślna grafika i animacje dobrze się ogląda, jeśli klient nie chce skorzystać akurat z Twojej oferty lub gdy nie szuka informacji o Twoich produktach bądź usługach. Zdarza się to dość rzadko, żeby nie powiedzieć nigdy.

Zyskasz dzięki Swojej stronie

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową dla firmy, którą może być przewijana witryna bez wyszczególnionego menu, jak i bardziej tradycyjna z zakładkami w pionie lub poziomie z podkategoriami lub dynamiczne. Czy potrzebujesz bloga firmowego, czy oficjalną stronę firmową, wizytówkę bądź portfolio, serwis ogłoszeniowy lub informacyjny – pomożemy Ci w każdej sytuacji. Strony, które zaprojektowaliśmy, to m.in.: Broadwaycamp.pl, Glparcels.pl, Geniuswilanow.pl, Beautyclinic.info.pl.

Zwiększysz widoczność w sieci
Staniesz się rozpoznawalny
Zyskasz Nowych Kontrahentów
Wypromujesz bez trudu swoje produkty
Tworzenie stron WWW

Profesjonalne podejście do budowy WWW

Wiemy, jak dużo potrafi ważyć każda rozwlekła linijka kodu, gdy potrzebujesz rozbudowaną witrynę z wieloma funkcjonalnościami. Nasi projektanci stron uwzględniają zarówno czas wczytywania, jak i przejrzystość oraz wyszukany design, a wszystko to opakowane w solidny język programowania. Gwarantuje to, że nic złego się nie stanie, gdy będziesz chciał regularnie zamieszczać na stronie nowe treści.

Nie korzystamy z gotowych szablonów, które łatwo da się zauważyć. Gdy na stronie są w danym miejscu tylko dwie linijki tekstu, możesz przypuszczać, że jest oparta na gotowym szablonie. Większy blok tekstu by się nie zmieścił i rozbił całą szatę graficzną, co też zdarza się niestety w sieci zaobserwować. Z nami jesteś bezpieczny i możesz spać spokojnie, nawet wtedy, gdy chciałbyś połączyć swoją oficjalną stronę z blogiem firmowym, wizytówką, social mediami, czy nawet ze sklepem e-commerce.

Czy budowa strony musi być droga?

Zaprojektujemy Twoją stronę, by osiągnąć zwielokrotniony efekt Z, czyli żebyś Ty był zadowolony, żeby zadowolony był każdy Twój klient i odbiorca i żeby zadowolona była wyszukiwarka Google. My przy okazji także będziemy zadowoleni, a pewnie i zadowoleni będą Twoi współpracownicy, koledzy z pracy i pracownicy oraz wszystkie te osoby, które chciałyby promować Twoją ofertę w sieci, polecając ją swoim najbliższym i znajomym. Strona internetowa nie musi być droga.

Ważne, żeby robiła jak najlepsze wrażenie zaraz po wejściu na nią, jak i na każdym dalszym etapie. Jeśli odbiorca nie opuści jej po kilku sekundach, to znak, że udało się stworzyć dobrą witrynę. Przyciąga uwagę i pozwala łatwo znaleźć to, czego ktoś na niej szuka, pozostawiając pozytywne wrażenie i takież odczucia. Łatwiej buduje się więź z klientami i swoją markę, mając stronę firmową. To wciąż pierwsze miejsce, do którego zaglądają zainteresowani Twoją ofertą.

Profesjonalna i spersonalizowana strona?

Wybierz Active Soft i sprawdź, jak łatwo osiągniesz to, czego chcesz z własnym adresem WWW!