fbpx

Social media

Niech kupią Twoją markę i wszystko, co z nią związane!

Instagram, Facebook?

Interesują Cię właśnie te kanały komunikacji i dystrybucji – dobrze trafiłeś, bo znamy je na wyrywki i od podszewki. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, wiemy, co w trawie piszczy i co dzieje się właśnie teraz. Umiejętnie dostosowujemy profesjonalną grafikę, treści oraz komentarze do odbiorców i ich reakcji na Twoją markę. Z Active Soft nie potrzebujesz zatrudniać social media menedżera, czy specjalisty od portali społecznościowych!

Nie istniejesz w socjal mediach ?

Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz pełny pakiet usług – jesteśmy dla Ciebie codziennie! Na bieżąco monitorujemy wszystkie działania – swoje oraz Twoich klientów i potencjalnych zainteresowanych. Stworzymy dla Ciebie profil na Instagramie oraz Facebooku, a także stronę dla wielbicieli Twojej marki i oferty. Głównie na portalu Facebook, a jeśli chcesz, również na Instagramie. Sprawimy, że Twoje media społecznościowe pozwolą Ci wypłynąć na szerokie wody. Social media staną się brakującym, a zarazem łączącym ogniwem w sieci składającej się m.in. z Twojej strony firmowej, sklepu internetowego e-commerce, bloga, czy wizytówki w Google.

Pomożemy Ci zacząć od zera, jeśli nie masz na social mediach nawet prywatnego konta. Zgłoś się do nas również w dowolnym innym momencie, kiedy chciałbyś skorzystać z naszego fachowego wsparcia. Regularnie zamieszczamy posty, odpowiadamy na komentarze, analizujemy statystki, a także słuchamy głosu naszego doświadczenia. Wiemy, że sprawdza się umieszczanie piksela Facebooka na stronie internetowej, sprzedażowej, a także na blogu firmowym. Warto też inwestować w płatne reklamy, w czym mamy duże doświadczenie i potrafimy wycisnąć z nich jak najwięcej dla Ciebie.  

Pomożemy ci znaleźć nowych odbiorców

Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz swoją działalność i czy Twoja marka funkcjonuje bardziej lokalnie niż krajowo bądź globalnie, warto skorzystać z naszej oferty. Jesteśmy znani z naszego indywidualnego podejścia do każdego, więc nie wspieramy wyłącznie Klientów, którzy zatrudniają 10 osób i więcej. Jesteś twórcą lub specjalistą i również chciałbyś odnaleźć odbiorców w social mediach? Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich klientów! Oni tam są. Odpowiednio ukierunkujemy posty i przesłania, jakie z nich płyną. Efekt? Sami do Ciebie przyjdą!

Pozwól nam stać się Twoim asystentem. Powiedz nam, jakie cechy Twojej marki są dla Ciebie kluczowe, jakie wartości mają dla Ciebie znaczenie. Wszystko zmierza w stronę młodzieżowej energii, nowoczesności, polotu i pokonywaniu trudności bez wysiłku, z poczuciem humoru i dystansem. Niemniej jako marka musisz być silny i wytrwać w swoich przekonaniach. Inaczej tracisz wiarygodność, a ludzie w social mediach, którzy byli z Tobą dotychczas, poszukają wśród konkurencji marki z żelaznymi zasadami. Ci, którzy przy Tobie odtąd pozostaną, być może będą już tylko przez chwilę…

Nie dopuścimy, by doszło do takiej sytuacji, bo wierzymy w Twój sukces i w Twoje przesłanie. Regularną aktywnością na Instagramie i Facebooku można osiągnąć znacznie więcej niż poprzez wielkie wejścia raz na jakiś czas. Znajdujemy cienką granicę między nachalnością a lekceważeniem potrzeb odbiorców. Wiemy, jak długie powinny być wpisy, jakie grafiki i zdjęcia wywołują korzystną reakcję. Potrafimy również odpisywać na komentarze, by było ich coraz więcej. Tych dobrych oczywiście 🙂 Będziemy promować Twoją markę z głową – nie tylko poprzez płatne reklamy, ale i nieodpłatne, naturalne (organiczne) posty i działania.

Twoja silna marka w social mediach to nasz priorytet. Każdego dnia.

Potrzebujesz profilu na Instagramie i/lub strony na Facebooku? Skontaktuj się z nami!