fbpx

Aplikacje do zarządzania

Funkcjonalność, która zbliża Cię do ludzi!

Dla Kogo nasze Aplikacje

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj świat bez aplikacji. Zaprojektujemy dla Ciebie aplikacje do zarządzania, które sprawią, że Twoja oferta będzie jeszcze bardziej przystępna. Nasze aplikacje pomagające w organizacji i zarządzaniu przydają się w sklepie internetowym e-commerce. Z powodzeniem wdrożyliśmy na tym polu aplikacje służące do obsługi przesyłek, skanowania produktów, sprawdzania stanu magazynu, statusu przesyłki na stronie internetowej, a także umożliwiające drukowanie plików PDF z etykiet przesyłek lub sklepu online typu CRM.

Jeśli chciałbyś ułatwić życie kurierom jako firma, która współpracuje z przewoźnikami, stworzymy dla Ciebie aplikację do zarządzania, dzięki której kurierzy bezpiecznie, szybko i bez pomyłki doręczą każde zamówienie. Taka aplikacja przyda Ci się również, a może przede wszystkim, jeśli prowadzisz firmę przewozową lub taką, w której logistyka odgrywa zasadniczą rolę.

Zaprojektujemy dla Ciebie o wiele więcej, zarówno dla Twojego biznesu, który prowadzisz w formie serwisu sprzedażowego, jak i wtedy, gdy sprzedajesz na Allegro, Facebooku, czy w dowolnym innym miejscu w sieci. Zbudujemy aplikację do zarządzania, niezbędną, jeśli marzysz o podboju social mediów albo zbliżającą Cię z ludźmi, z którymi chciałbyś być zawsze w stałym kontakcie. Dzięki naszym aplikacjom do zarządzania jesteś bardziej odpowiedzialny, dyspozycyjny, a także wychodzisz naprzeciw wysokim wymaganiom wszystkim tym, którzy są powodem, dla którego potrzebne Ci jest takie oprogramowanie.

Aplikacje do zarządzania również dla szkół

Czas to pieniądz, ale biznes to nie tylko sprzedaż i przemysł. To również czas, który możesz poświęcić swoim dzieciom albo uczniom ze szkoły, w której uczysz lub którą nadzorujesz, będąc jej dyrektorem, czy ważnym członkiem zarządu. Stworzymy dla Ciebie aplikację, którą dzieci i uczniowie będą zachwyceni. Umożliwi wykonywanie ćwiczeń bezpośrednio w podręczniku online, dlatego można zabrać się do ich rozwiązywania już teraz, bez konieczności kopiowania do programu, który to umożliwia, czy drukowaniu stron, co nie jest zbyt ekonomiczne i ekologiczne.

Możemy także zaprojektować aplikację, która pozwala skorzystać z wirtualnej tablicy, na której równocześnie mogą pisać i uczniowie, i nauczyciel. Taki sposób nauki jest bardziej wydajny i zajmuje mniej czasu. Nasze aplikacje do zarządzania związane z edukacją skonfigurujemy tak, by były użyteczne także dla nieco starszych osób uczących się – gimnazjalistów, licealistów, czy nawet studentów.

Stworzymy aplikacje pod twój biznes

To tylko przykłady aplikacji do zarządzania, jakie dla Ciebie zaprojektujemy. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Każda sytuacja jest inna, tak jak inne jest środowisko, w jakim program mobilny stanowi nieodzowną pomoc. Nasze szerokie zainteresowanie programowaniem i kompetencje w tym zakresie, dają Ci poczucie pewności, że nie tylko zaczniemy tworzyć aplikację, ale również ją ukończymy. Będzie działać bez zarzutu. Przez cały czas. Na każdym urządzeniu. Prosta, wydajna i oferująca dokładnie to, czego potrzebujesz.

Twoja aplikacja do zarządzania już jest w Twojej głowie

Z Active Soft stanie się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami, by funkcjonalność była dla Ciebie możliwością i realizacją!