fbpx

Aplikacje internetowe

Prościej już się nie da!

Rozszerzenie Funkcjonalności Firmy

Potrzebujesz aplikacji internetowej, z której Twoi klienci mogliby korzystać na swoich smartfonach? A może zależy Ci na oprogramowaniu, które byłoby bardziej, jak rozszerzenie funkcjonalności Twojej witryny, bloga lub sklepu internetowego? Być może boisz się zlecić wykonanie takiej aplikacji, bo myślisz, że jej obsługa byłaby na tyle skomplikowana, że musiałbyś również zainwestować w szkolenie i zatrudnić pracownika, który by nad nią czuwał. Twoje obawy są uzasadnione, bo wiele takich programów bywa dość skomplikowanych. Jednak u nas możesz liczyć na rozbudowane aplikacje, z których korzysta się tak samo szybko i bez wahania, jak z kalkulatora. Dokładnie wiesz, co masz kliknąć, by skorzystać z wybranej opcji.

Stworzyliśmy już aplikację do namierzania telefonu, do tworzenia listy zakupów, a także ułatwiającą projektowanie szuflad. Jesteśmy wszechstronni i nie boimy się wyzwań. Pozwala nam na to nasze doświadczenie, posiadane kompetencje, a przede wszystkim pasja. To właśnie dzięki niej już na etapie rozmów widzimy, jakie rozwiązania są właściwe, by oszczędzić czas i otrzymać odpowiedź na pytanie związane z konkretną sytuacją. Aplikacja ma upraszczać życie, a nie utrudniać, jednocześnie nie powinna generować dodatkowych kosztów.

Nasze aplikacje internetowe działają sprawnie i wczytują się naprawdę szybko, niezależnie od tego, czy ktoś ma super szybki Internet, czy standardowy. Potrzebna Ci aplikacja, która działa również offline – ją także będziemy mogli dla Ciebie zaprojektować. Nasze rozwiązania są skończone, jeśli chodzi o język programowania i funkcjonalność. A gdyby technologia rozwinęła się tak bardzo, że aplikację trzeba by było dostosować do nowocześniejszego środowiska? Wtedy też możesz na nas liczyć! Regularnie będziemy aktualizować nasze projekty pod tym kątem, nie obciążając Cię opłatami.

dopasowanie aplikacje do twoich potrzeb

Siłą naszych aplikacji mobilnych jest ich idealne dopasowanie do Twoich sprecyzowanych potrzeb. Dlatego są lekkie, proste w obsłudze i od razu dostajesz dokładną i wiarygodną odpowiedź. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy pracujesz jako wolny strzelec lub zarządzasz organizacją, dostosujemy aplikację do środowiska informatycznego, z jakiego korzystasz. Dopasujemy nasze rozwiązanie także do branży, w jakiej działasz, uwzględniając m.in. aktualne trendy, kolory Twojego logo, czy Twoje indywidualne wizje związane z aplikacją, której potrzebujesz. Aplikacja jest obecnie motorem napędowym biznesu, a także programem ułatwiającym wykonywanie różnych zadań poza pracą, w życiu osobistym, w podróży, czy nawet w szkole.

Nasz kreatywny, dobrze zorganizowany zespół projektantów dba również o bezpieczne użytkowanie każdej aplikacji w sieci. Zapomnij o hakerach, o przejmowaniu danych w nieautoryzowany sposób, o próbie wyłudzenia środków, czy innych przykrych zdarzeniach, jakie w sieci mają nieraz miejsce. Jeśli potrzebujesz aplikację przeznaczoną nie tylko na system Android, ale również na Windows, czy IOS, dostosujemy ją także i pod tym kątem. Bezpieczeństwo to również pewność, że z aplikacji internetowych można korzystać praktycznie na dowolnym oprogramowaniu i urządzeniu. Jeśli wiesz, że Twoja aplikacja jest niezawodna nawet w trudnych warunkach, gdzie jest np. słaby zasięg, czujesz się pewniej. Bez obaw polecasz ją wtedy swoim odbiorcom, by mogli dzięki niej np. zamówić Twoje produkty szybciej i prościej.

Chcesz wejść na wyższy poziom komfortu z dedykowaną aplikacją internetową?

Zgłoś się do nas – nie powiemy Ci „to jest niemożliwe”!