fbpx

Sklepy Online

Twój idealnie spersonalizowany e-commerce sprzedaje za Ciebie!

Asystent w sklepie?

Sklep powinien mieć asystenta, który oprowadzi klienta po całej ofercie i jeszcze mu doradzi, co wybrać, jak kupić i kiedy może spodziewać się dostawy.

Z naszą pomocą to wszystko masz w pakiecie, dopracowane do tego stopnia, że nie musisz w ogóle monitorować zastosowanych algorytmów, czy etapów, z jakich składa się lejek sprzedażowy. Klient czuje się u Ciebie jak u siebie – od razu wie, gdzie ma czego szukać i jakiego rodzaju produkty są dostępne w ofercie.

Dropshoping

Nowoczesny sklep internetowy to niezwykła szansa, żeby sprzedawać w bardziej komfortowych warunkach i ponosząc o wiele niższe koszty. Jeśli prowadzisz też sklep stacjonarny, a ten online ma być sposobem na wyjście do szerszego grona klientów, bez trudu podepniemy pod niego Twój magazyn.

A gdybyś współpracował z hurtownią i proponował sprzedaż poprzez jej magazyn, dostosujemy Twój sklep online do dropshopingu.

Co otrzymujesz?

Nasza kreatywność i kompetencje pozwalają nam tworzyć sklepy o nieszablonowej grafice – dosłownie i w przenośni. Nie otrzymujesz od nas szablonu, a skrojoną pod Twoje potrzeby i Twoich klientów witrynę sprzedażową ze wszystkimi funkcjonalnościami, jakie są dla Ciebie istotne. Twój sklep jest ponadto nietuzinkowy pod względem grafiki – od razu zapada w pamięć, a do tego zdjęcia i interfejs zachęcają do kupowania już podczas pierwszej wizyty.

Zadbamy o Twój sklep online także pod kątem prawnym: przygotujemy dla Ciebie regulamin napisany zrozumiałym językiem, a także wszelkiego rodzaju dodatkowe treści związane z RODO, czy plikami Cookies. Oprócz tego, że otrzymasz od nas profesjonalny sklep, który nie potrzebuje gotowych oprogramowań ani rozszerzeń, zatroszczymy się również o niego, wdrażając działania SEO. Twój sklep będzie mógł wówczas śmiało konkurować z dużymi i znanymi serwisami sprzedażowymi w sieci.

Dlaczego My?

Marzy Ci się Twój własny marketplace, jak Allegro, czy Amazon – z naszą pomocą wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Twój sklep pomieści niekończącą się listę produktów, które bardzo szybko dodasz i opiszesz, korzystając z prostego panelu administracyjnego. Zaprojektujemy dla Ciebie także sklep tematyczny, w którym proponujesz określony asortyment, czy serwis typowy dla startupów, w którym sprzedaje się maksymalnie kilka produktów. Jesteśmy otwarci na Twoje wizje, a nasi doświadczeni programiści czekają, by przystąpić do budowy infrastruktury dla Twojego e-biznesu.

Dlaczego z Active Soft Ci się uda? Ponieważ projektujemy sklepy online w porozumieniu z Tobą. To nic, że nie masz pojęcia, jak Twój sklep miałby wyglądać. Jeśli wiesz, co chcesz sprzedawać, podsuniemy Ci kilka pomysłów, a to zwykle wpływa korzystnie na Twoje dalsze sugestie. Mamy duże doświadczenie praktyczne w budowaniu sklepów e-commerce. Przykładowe naszego autorstwa możesz zobaczyć, zaglądając na te serwisy: Beautyclinic.info.pl, Erofly.pl, Sishockey.pl.

Inna Funkcjonalność?

Skonfigurujemy dla Ciebie wszystkie detale, jak sposoby płatności, podpięcie mediów społecznościowych, różne formy kontaktu z klientem, a także automatyczne odpowiedzi na skrzynkę klientów o tym, na jakim etapie jest jego zamówienie, kiedy je otrzyma, itp. Możemy również skonfigurować Twój sklep internetowy z działaniami marketingowymi, na przykład z mailingiem, czy zrobić dla Ciebie furtkę w serwisach marketplace, jeśli tam również będziesz chciał oferować swoje produkty. Nie zabraknie oczywiście rozwiązań, które pozwolą Ci na bieżąco analizować i testować nasze rozwiązania oraz zainteresowanie klientów Twoją ofertą. 

Z nami Łatwiej!

Zbuduj z Active Soft swój e-commerce i licz zyski zamiast strat, mając więcej czasu dla siebie.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci kilka propozycji już podczas pierwszej rozmowy!